Technologie a služby

Nabízíme komplexní zpracování kovových, pěnových a dřevěných materiálů. Vše pro vás zajistíme sami na klíč. Od zpracování návrhu (výkresu) přes výrobu forem a zajištění materiálu pro výrobu až po finální výrobek. Zpracujeme jednorázovou objednávku a zajistíme i sériovou výrobu.

Wintter má špičkové technologie a dokáže vyrobit výrobky z kovu, pěn i dřeva rychle a v požadované kvalitě.

Máme prvotřídní CNC frézy, lisy a další obráběcí stroje. Umíme kovoobrábění, frézování, soustružení, kašírování, průmyslové šití, opracování plošných materiálů jako jsou dřevotříska, lamino, masiv, zpracování dřevěných materiálů, PUR pěny, PE pěny a dalších plastů.

Vyrábíme také pro nábytkářský průmysl, stavebnictví či reklamní agentury.

Máme řešení pro

Automobilový průmysl

Automobilový průmysl

Díky komplexní technologii dodáváme pro automobilový průmysl hotové interiérové díly jako jsou koberce do zavazadelníků, včetně kašírování a zalepení dřevěných dílců do koberce, dřevěné podlahy a další interiérové díly.
Při výrobě používáme postupně řadu technologií, od zpracování plošných materiálů (dřevotříska, lamino), zpracování a tvarování PUR pěny, přes řezání na jednotlivé díly, sešívání a dekorativní šití těchto dílů, lepení až po ruční nebo strojní kašírování dílů s následnou finalizací a balením. Nabízíme také ocelové, nerezové a hliníkové výlisky.
Dodáváme přímo pro automobilky jako je například Škoda Auto či Volkswagen i pro dodavatele komponentů jako Faurecia nebo BOS.

Nábytkářský průmysl

Nábytkářský průmysl

Pro nábytkáře dodáváme dřevěné díly náročné na přesnost obrábění. Díky našemu frézovacímu CNC mohou zákazníkům z nábytkářského průmyslu získat přesné díly za ceny v současnosti placené za méně přesné díly.
Nabízíme také zpracování a opracování veškerých plošných materiálů, jako jsou dřevotříska, lamino, masiv atd.

Stavebnictví

Stavebnictví

Pro stavebnictví a výrobce stavebních dílů nabízíme ocelové, plechové, nerezové, hliníkové výlisky.
Dlouholeté zkušenosti v oboru zpracování kovových materiálů plechů nám umožňují pružně reagovat na požadavky zákazníků, ať už z hlediska termínů dodání, nároků na kvalitu či odbornost zpracování.

Reklamní agentury, zakázková výroba

Reklamní agentury, zakázková výroba

Pro reklamní agentury nabízíme zakázkovou výrobu šablon podkladových desek apod.

Technologie a služby

Pole v technologiích

Baypreg - technologie budoucnosti

Umíme zpracovat moderní materiál se skvělými užitnými vlastnostmi. Baypreg se hodí na výrobu dílů výtlačným tvarováním, napříkald pro automobilové interiéry. Kombinacemi s přírodními materiály lze úsporně a ekologicky vyrobit tenkostěnné obklady interiérů s nízkou plošnou hmotností či extrémně lehké, neohebné a proti zkroucení odolné sendvičové kombinace.

Podrobnosti >