Filozofie Wintter

Společnost WINTTER byla založena v roce 1991. Zabývá se zejména zpracováním kovových a dřevěných materiálů. Od začátku roku 1994 se zaměřuje převážně na dodávky do automobilového průmyslu a to jak přímo do automobilek, tak i jako subdodavatel komponentů pro výrobce automobilových interiérů.

Díky prvotřídním službám pro zákazníky se prosadila i ve velmi konkurenčním odvětví dodavatelů pro automobilový průmysl a jejími zákazníky jsou například automobilka Škoda a významní dodavatelé dílů pro automobilový průmysl, jako například Faurecia.

Kvalita výroby a péče o zákazníky je potvrzena certifikáty ISO/TS 16949 a ISO 9001

Naše filozofie

Společnost Wintter spol. s r.o. spatřuje filosofii své existence ve výrobě a prodeji výrobků se zaměřením na výrobky pro automobilový průmysl. Chce dosáhnout a udržet postavení stabilní, prosperující a spolehlivé firmy s širokou oblasti působnosti.

Strategickým záměrem společnosti je:

  • Naplňovat požadavky zákazníků v požadované kvalitě neustálým zlepšováním poskytovaných služeb.

V oblasti obchodní:

  • Rozvíjet spolupráci s obchodními partnery.
  • Rozšířit a prohloubit spolupráci s dodavateli materiálů (orientovat se na spolupráci s dodavateli certifikovaných materiálů).

V oblasti výrobní:

  • Rozšiřovat a modernizovat kvalitní výrobní potenciál.
  • Zajistit vyváženou výrobní strukturu, umožňující ekonomickou stabilizaci a technický rozvoj společnosti.

V oblasti ekonomické:

  • Realizovat nezbytná ekonomická a personální opatření směřující k zefektivnění všech činností směřující k budování silné a stabilní firmy, schopné vytvářet zdroje potřebné pro rozvoj společnosti.

V oblasti technické:

  • Efektivně využívat všech dostupných prostředků a metod, a tím zabezpečit vysokou technickou úroveň výroby.

Politika kvality