• Baypreg

     Zavedena technologie "Baypreg"


WINTTER se zabývá zpracováním kovových, plastových a dřevěných materiálů. Máme špičkové CNC frézy, lisy a další obráběcí stroje. Umíme kovoobrábění, frézování, soustružení, kašírování, průmyslové šití, opracování veškerých plošných materiálů jako jsou dřevotříska, lamino, masiv, zpracování dřevěných materiálů, PUR pěny, PE pěny a plastů. Jsme držiteli ISO/TS 16949:2009 a ISO 9001:2008

Máme řešení pro

Automobilový průmysl

Automobilový průmysl

Díky komplexní technologii dodáváme pro automobilový průmysl hotové interiérové díly jako jsou koberce do zavazadelníků, včetně kašírování a zalepení dřevěných dílců do koberce, dřevěné podlahy a další interiérové díly.
Při výrobě používáme postupně řadu technologií, od zpracování plošných materiálů (dřevotříska, lamino), zpracování a tvarování PUR pěny, přes řezání na jednotlivé díly, sešívání a dekorativní šití těchto dílů, lepení až po ruční nebo strojní kašírování dílů s následnou finalizací a balením. Nabízíme také ocelové, nerezové a hliníkové výlisky.
Dodáváme přímo pro automobilky jako je například Škoda Auto či Volkswagen i pro dodavatele komponentů jako Faurecia nebo BOS.

Nábytkářský průmysl

Nábytkářský průmysl

Pro nábytkáře dodáváme dřevěné díly náročné na přesnost obrábění. Díky našemu frézovacímu CNC mohou zákazníkům z nábytkářského průmyslu získat přesné díly za ceny v současnosti placené za méně přesné díly.
Nabízíme také zpracování a opracování veškerých plošných materiálů, jako jsou dřevotříska, lamino, masiv atd.

Stavebnictví

Stavebnictví

Pro stavebnictví a výrobce stavebních dílů nabízíme ocelové, plechové, nerezové, hliníkové výlisky.
Dlouholeté zkušenosti v oboru zpracování kovových materiálů plechů nám umožňují pružně reagovat na požadavky zákazníků, ať už z hlediska termínů dodání, nároků na kvalitu či odbornost zpracování.

Reklamní agentury, zakázková výroba

Reklamní agentury, zakázková výroba

Pro reklamní agentury nabízíme zakázkovou výrobu šablon podkladových desek apod.

Technologie a služby

Významní klientiškodaFaurecia